Depolama ve Gümrük Hizmetleri

Depolama ve Gümrük Hizmetleri

Gümrük çözümleri

Glogistics’ın temel güçlü yönlerinden biri, şirket içi gümrük uzmanlarından oluşan ekibimizdir. Gümrük sorunlarını çözmeye ve gümrükten çekme prosedürünü kolaylaştırmaya benzersiz bir şekilde odaklanıyoruz. Küresel bir kurulum ve yerel bilgi birikimi ile her zaman güncel durumdayız.

Kargo sigortası

Uygun primli kargo sigortası yaptırarak yükünüzü koruyun.

Sigortamız, ortalama kargo sigortasından daha iyi teminat sunar. Size Incoterms konusunda da tavsiyelerde bulunabiliriz.

Depo hizmetleri ve envantere genel bakış

Esnek depo çözümlerimizle, hem iç hem de dış mekanlarda dünya çapında modern ve güvenli depolama tesislerinden yararlanacaksınız. Nitelikli personelimiz her türlü yükün üstesinden gelebilir ve modern ekipman, mallarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Müşterilerimizin teknolojisi ile kolayca entegre olan Depo Yönetim Sistemimiz, depolama oteli hizmetleri sunmaktadır.

7/24 erişime sahip olursunuz ve envanterinize tam bir genel bakış elde edersiniz ve gümrük işlemleri, toplama ve paketleme ve izleme ve izleme, eklenecek diğer özelliklerin yanı sıra programın bir parçasıdır

Başka bir deyişle, ihtiyacınız olan depo çözümünden faydalanacaksınız. Çözüm zaten mevcut değilse – sizin için onu oluşturacağız.

Depolama türleri

Kapalı

Çoğu lokasyonumuzda paletleriniz için güvenli kapalı depolama tesisleri sağlayabiliriz. Bireysel ve esnek bir çözüm oluşturmak için çok çeşitli ek hizmetler arasından seçim yapabilirsiniz.

Dış mekan

Açık hava depolama tesislerimizle, rüzgar endüstrisi için proje yüklerinin, gabari dışı modüllerin, rüzgar türbinlerinin, kanatçıkların ve diğer bileşenlerin depolanmasını sağlıyoruz.

Soğutuculu

Bazı lokasyonlarımızda soğuk hava deposu mevcuttur. Örneğin, İzmir’deki reefer terminalimiz, balık ürünlerinin Avrupa’ya en uygun şekilde işlenmesini, tasnif edilmesini ve dağıtımını sağlamak için inşa edilmiştir.

Open chat
1
Scan the code
Whatsapp